Goracy-Pies.pl

Myślę, że istnieje wiele tych zwierzątek, które są niezwykłe pod niemalże wszystkimi względami. W zasadzie to wprost przepadam za każdym zwierzakiem. Jednakże ciężko nie dostrzec, iż w moim rankingu najwspanialszych zwierzątek jest szynszyl. No co jak co, lecz naprawdę przepadam za szynszylami, niezwykłe zwierzątka, które pod wieloma punktami są bezbłędne. W szczególności uwielbiam ich miłe futerko – coś fajnego. Co sądzicie na temat szynszyli? Czekam na Wasze komentarze.

Więcej na stronie http://www.goracy-pies.pl/

ChcePsa.pl

Nierzadko przynajmniej niektórzy ludzie mówią, że choć są mega fanami zwierząt, to jednak nie przepadają za akurat świnkami morskimi. No cóż, osobiście myślę, iż właściwie świnki morskie są najbardziej wyśmienite. Często moja świnka morska sprawia, że słaby dzień nareszcie zmienia się w dużo ładniejszy. A poza tym świnki są świetnymi przyjaciółmi – znają pojęcie wierności. Należy także zaznaczyć, iż świnka morska jakby nie patrzeć może żyć nawet dziesięć lat, toteż nie odejdzie szybko z naszego życia!

Więcej na stronie http://www.chcepsa.pl

Zwierzchnik.pl

Jeżeli chciałbyś sprawić sobie żółwia, to w sumie świetnie myślisz. Bądź co bądź żółwie są pod wieloma punktami niezwykłymi zwierzętami, które niby są powszechnie znane z braku aktywności, to jednakże trudno nie zauważyć ich piekielnie wielu zalet. Szczególnie docenić należy to, że jakby nie patrzeć żółw stepowy pasjonat jest w stanie podziwiać przez długi czas. Sam uważam, iż naprawdę nie ma na tym świecie za wielu bardziej wspaniałych widoków niż akurat żółw stepowy. A wy, jakie macie zdanie o żółwiach?

Więcej na stronie http://www.zwierzchnik.pl/